Vyhodnotenie vývoja ceny kryptomien za mesiac jún

Zaujímavých a potenciálne zobchodovateľných konfigurácií cien krypto a krypto-fiat menových párov podľa našeho dlhodobejšieho systému v júni nebolo veľa. Vyhodnotenie vývoja ceny kryptomien za mesiac jún je jednoduché, pretože žiadna pozícia nebola otvorená.

Ako sme uviedli v analýze na začiatku júna, “najsilnejšie postavenie možno pozorovať pri páre ETH/USD, ktorý je rovnako ako predchádzajúci mesiac v silnom býčom trende. Momentálne sa však už blíži k úrovni výberu ziskov, preto potenciálne nákupy budú zaujímavé až po korekcii nadol.”

Vyhodnotenie vývoja ceny kryptomien za mesiac jún. Graf vývoja ceny ETH/USD

Keďže korekčný pohyb ceny nadol po úroveň vhodnú na otvorenie dlhej pozície nenastal do konca mesiaca, ether/dolár sme neobchodovali. Obdobná situácia, aj keď s menej silným nastavením grafu ako ETH/USD, bola aj pri páre ETH/BTC. Hoci pohyb ceny nahore nastal, nákupná zóna ešte predtým nebola zasiahnutá a tak ani v tomto páre sme neotvorili dlhú pozíciu.

Predajné nastavenie grafu sme v júni zaregistrovali pri pároch LTC/BTC a LTC/XMR, no ostatné faktory hovorili proti potenciálnemu otvoreniu obchodu. Cena litecoinu sa nakoniec usadila v predajnej zóne, no k signálu do konca mesiaca neprišlo.

Leave a Reply

Your email address will not be published.